Domů
Elektřina
Americká armáda významně zvýší počet kogeneračních jednotek

Americká armáda významně zvýší počet kogeneračních jednotek

Americká armáda má v plánu během příštích čtyř let zvýšit počet kogeneračních jednotek, které používá v zahraničních misích. Tento krok má mít za následek větší energetickou soběstačnost amerických a spojeneckých jednotek.

Tajemník americké armády Eric Fanning vyzval armádu, aby během příštích čtyř let zainvestovala do nákupu nových kogeneračních jednotek. Celkový instalovaný výkon těchto jednotek má dosahovat 200 MW.

Kombinovaná výroba elektrické energie a tepla má smysl v místech, kde je potřeba spolehlivá dodávka obou energií. Ve světě existuje mnoho míst, kde armáda operuje ve složitém terénu a je tedy snaha šetřit palivo. Kogenerace splňuje všechny výše uvedené požadavky a sníží závislost jednotek na místních kotelnách a elektrárnách.

Trojnásobný výkon do čtyř let

Na konferenci v srpnu v Providence Fanning řekl, že armáda plánuje zdvojnásobit instalovaný výkon kogeneračních jednotek v příštích dvou letech a ztrojnásobit za čtyři roky.

Na univerzitách, v městských centrech a amerických armádních základnách jsme viděli, jak kogenerace poskytuje efektivněji (o 20 až 30 %) elektrickou energii a teplo než konvenční technologie. se zavazuji, že zdvojnásobím objem výroby tepla a elektřiny produkované armádou v příštích dvou letech a ztrojnásobím za čtyři roky. To znamená, že budeme přidávat 50 MW za rok prostřednictvím kogeneračních projektů, což je více než to, co armáda přidala v posledních deseti letech dohromady. To představuje značnou akceleraci naší práce v tomto odvětví.

Americká armáda se v posledních letech snaží snížit svojí uhlíkovou stopu a podporuje obnovitelné zdroje elektrické energie.

Štítky:kogenerace
Komentáře(0)
Komentáře pouze pro přihlášené uživatele

Komentáře v diskuzi mohou pouze přihlášení uživatelé. Pokud ještě účet nemáte, je možné si jej vytvořit na stránce registrace. Pokud již účet máte, přihlaste se do něj níže.

V uživatelské sekci pak můžete najít poslední vaše komentáře.

Přihlásit se

OM Solutions s.r.o.
Kpt. Nálepky 620/7, Nové Dvory, 674 01
Třebíč
IČ: 02682516
info@oenergetice.cz
© 2021 oEnergetice.cz All Rights Reserved.