Domů
Elektřina
Investice ČEZu se vyplatila – Sonnenbatterie expanduje do USA

Investice ČEZu se vyplatila – Sonnenbatterie expanduje do USA

Společnost Sonnenbatterie, firma s vedoucím postavením na trhu bateriových systémů pro skladování energie v níž vlastní podíl i skupina ČEZ, včera oznámila, že produkty pro domácí i komerční využití jsou nyní dostupné k objednání i expedici ve Spojených státech. Na americkém trhu bude nyní společnost bojovat o podíl na trhu se společností Tesla, která letos v květnu představila svoje produkty Powerwall a Powerpack.

Tato zpráva přichází po nedávných oznámeních společnosti o otevření nového výzkumného zařízení v Atlantě, kde bude tým 12 až 15 techniků pracovat na nové generaci bateriových systémů pro domácí i komerční využití.

S velkou radostí mohu oznámit, že Sonnenbatterie vstoupila na severoamerický trh!” řekl Boris von Bormann, generální ředitel Sonnenbatterie USA.

Sonnenbatterie evropskou jedničkou

„Během posledních pěti let se v Evropě jméno Sonnenbatterie stalo synonymem vysoké kvality, krásného designu a snadno použitelných domácích i komerčních produktů. S potěšením vyzýváme americké zákazníky, aby si zkušenost s produkty Sonnenbatterie zažili sami,“ dodal Boris von Bormann.

Produkty společnosti Sonnenbatterie jsou nyní dostupné v Severní Americe exkluzivně skrz partnerské distribuční kanály nazývané Sonnenbatterie Centers. V praxi se často jedná o lokální dodavatele fotovoltaických technologií, kteří splní určité požadavky.

Systém od Sonnenbatterie zdroj: sonnenbatterie.de

5 let na trhu – 8000 dodaných systémů

Sonnenbatterie je vedoucí společností v oblasti výroby lithiových skladovacích systémů s firemním i výrobním sídlem ve Wildpoldsriedu, bavorské vesnici vzdálené přibližně 100 km od Mnichova. Společnost od svého založení v roce 2011 prodala již přes 8000 svých inteligentních systémů pro skladování elektrické energie.

Společně s fotovoltaickým systémem jsou produkty Sonnenbatterie schopny domácnostem zajistit 100 % jejich energetické potřeby, fungovat jako záložní zdroj energie v případě nouze a nabízí možnost optimálního využívání tarifních struktur. Komerční aplikace umožňuje firmám omezit jejich špičkové zatížení, což vede k finančním úsporám

Zdroj úvodní fotografie: sonnenbatterie.de

Komentáře(0)
Komentáře pouze pro přihlášené uživatele

Komentáře v diskuzi mohou pouze přihlášení uživatelé. Pokud ještě účet nemáte, je možné si jej vytvořit na stránce registrace. Pokud již účet máte, přihlaste se do něj níže.

V uživatelské sekci pak můžete najít poslední vaše komentáře.

Přihlásit se

OM Solutions s.r.o.
Kpt. Nálepky 620/7, Nové Dvory, 674 01
Třebíč
IČ: 02682516
info@oenergetice.cz
© 2021 oEnergetice.cz All Rights Reserved.