EV-Box míří s nabíjecími stanicemi pro elektromobily do Belgie a Lucemburska

DomůSpolečnosti ve světěEV-Box míří s nabíjecími stanicemi pro elektromobily do Belgie a Lucemburska

Nizozemská společnost EV-Box zabývající se výstavbou dobíjecích stanic elektromobilů vstoupí podle posledních informací na belgický a lucemburský trh. Cílení na tyto trhy je důsledkem významného zavádění elektromobilů v těchto zemích v kombinaci s relativně poddimenzovanou infrastrukturou dobíjecích míst. Neméně podstatným faktem je i vzájemná blízkost trhů.

Podle Stefana Meerse, ředitele společnosti EV-Box pro Belgii a Lucembursko, je spolehlivá a propojená infrastruktura pro podporu adaptace elektromobilů v Belgii a Lucembursku klíčová. Prodeje elektromobilů v Belgii v roce 2015 ustavičně rostly a prodeje předešlého roku nakonec předčily přibližně o 39 %. Tato čísla ukazují na silný a pozitivní vývoj trhu s elektromobily.

Meerse dále dodal, že je speciálně v této oblasti nutná všeobecná osvěta potenciálních zákazníků a právě společnost EV-Box se chce na vzdělávání občanů států Beneluxu významněji aktivně podílet.

S příchodem EV-Box do Belgie a Lucemburska budou uživatelé profitovat z chytrých technologií, jakou jsou například vyrovnávání zatížení, chytré nabíjení a vyhlazování špiček. Tyto služby jsou vyzkoušeny a otestovány a čerpají ze zkušeností společnosti EV-Box na trhu s elektromobily, zejména v Nizozemsku, kde má společnost více než 60% tržní podíl. Pro podporu silného postavení na ostatních evropských trzích a v USA společnost otevřela pobočky v Amsterdamu, Paříži a newyorském Brooklynu.

Z emailu zaslaného webu EV Obsession.

Zdroj úvodní fotografie: evobsession.com

Monitoring
Loading interface...Loading interface...Loading interface...Loading interface...Loading interface...
Naši partneři
Odebírejte náš newsletter
Zadejte svůj email, pokud Vás zajímají čerstvé zprávy o energetice.
Přenosová soustava 3D
Prohlédněte si v názorné mobilní aplikaci, jak funguje česká přenosová soustava!
Web podporují