Domů
Technologie
Analytici označili ABB za světovou jedničku v oblasti decentralizovaných řídicích systémů
Komerční sdělení

Analytici označili ABB za světovou jedničku v oblasti decentralizovaných řídicích systémů

ABB má v oblasti decentralizovaných řídicích systémů tržní podíl ve výši 20 procent a je lídrem v pokročilé a digitální automatizaci. Potvrzuje to zařazení na první místo v žebříčku poradenské skupiny ARC, jak uvádí zpráva „Globální trh decentralizovaných řídicích systémů 2018–2022“.

Nedávno vydaná zpráva „Globální trh decentralizovaných řídicích systémů 2018–2022“, poradenské skupiny ARC, potvrdila, že technologický průkopník a lídr ABB si na trhu s 20procentním tržním podílem udržel pozici světové jedničky, a to po devatenácté v řadě.

Globální trh decentralizovaných řídicích systémů (DCS), jehož hodnota se blíží 16 miliardám USD, je jedním z technicky nejpokročilejších a nejrozvinutějších trhů na světě. Společnost ABB, která má 147 000 zaměstnanců a provozy ve více než 100 státech, uvádí, že ke klíčovým faktorům úspěchu patří oddanost inovacím společně s vnitřním porozuměním trvalé hodnoty lidí ve stále více automatizovaném prostředí.

Na základě své globální technologické platformy společnosti ABB přistupuje ke každému místnímu trhu s hlubokým porozuměním fyzického, regulačního i ekonomického prostředí. To ABB umožňuje uspokojovat konkrétní potřeby a požadavky zákazníků v oblasti decentralizovaných řídicích systémů a splňovat požadavky jejich provozních závodů po celém světě. V rámci řešení pro kontrolu procesů nabízí ABB řídicí platformy přizpůsobené pro konkrétní zákazníky: ABB AbilityTM System 800xA, ABB AbilityTM Symphony Plus, Freelance a Compact Product Suite. Tyto platformy jsou prověřené desetiletím používání, což dosvědčuje šíře jejich instalované základny.

„Vstupujeme do dvacátého roku v pozici nepochybného lídra v oblasti decentralizovaných řídicích systémů a našimi automatizačními řešeními spoluvytváříme čtvrtou průmyslovou revoluci,“ uvedl Peter Terwiesch, prezident divize ABB Průmyslová automatizace. „Každoroční investice ABB do výzkumu a vývoje ve výši 1,5 miliardy USD nám umožňují využívat významné přínosy digitalizace a skrze naše digitální technologie je zpřístupnit našim zákazníkům. Pomáháme zákazníkům transformovat jejich činnost a výkonnost v digitálním světě a dále zvýšit bezpečnost, produktivitu a energetickou efektivnost v rámci celého životního cyklu instalovaných aktiv.“

ABB je průkopník a přední dodavatel automatizačních řešení, které spojují procesy a energetiku. Díky rozsáhlým zkušenostem a partnerské spolupráci s globálními odvětvími ABB dodává integrované a zabezpečené digitální systémy, služby a řešení pro automatizaci a optimalizaci výkonu provozů v různých odvětvích.

Zpráva organizace ARC rovněž zmiňuje jednotné digitální portfolio ABB Ability™. Je vhodné pro nejrůznější odvětví a zahrnuje více než 210 řešení a technologií pro průmyslový internet a cloudovou infrastrukturu. ABB Ability™ čerpá z poznatků z více než 20 odvětví a z více než 40 let zkušeností s digitálními technologiemi. Zákazníkům pomáhá vyvíjet nové procesy a zlepšovat stávající poskytováním informací pro optimalizaci plánování a řízení provozu v reálném čase. Výsledky lze posílat do řídicích systémů, jako je ABB Ability™ System 800xA a ABB Ability™ Symphony Plus, za účelem zlepšení klíčových výkonnostních ukazatelů závodů a zařízení. Se 70 miliony připojených zařízení, 70 000 digitálními řídicími systémy a 6 000 podnikovými softwarovými řešeními má ABB výjimečnou instalovanou základnu a je důvěryhodným lídrem v tvorbě digitálních řešení pro zákazníky v průmyslovém prostoru. 


ABB (ABBN: Six Swiss Ex) je lídr a průkopník v oborech elektrotechnických výrobků, robotiky a pohonů, průmyslové automatizace a energetiky. Zákazníci ABB pocházejí z odvětví energetiky, průmyslu, dopravy a infrastruktury z celého světa. V návaznosti na více než 130 let tradice inovací dnes společnost ABB tvoří budoucnost průmyslové digitalizace a má dva jasné hodnotové cíle: přivést elektrickou energii z jakékoli elektrárny do jakékoli zásuvky a automatizovat různá odvětví od přírodních zdrojů až po finální výrobky. Jako titulární partner formule E, mezinárodní kategorie závodů FIA pro vozidla s výhradně elektrickým pohonem, ABB posouvá hranice e-mobility a přispívá k udržitelné budoucnosti. ABB působí ve více než 100 státech a má přibližně 147 000 zaměstnanců. www.abb.com.

Kontakt pro další informace:

Kateřina Pištorová

Telefon: +420 775 977 570

E-mail: katerina.pistorova@cz.abb.com

ABBBA Consulting

Jiří Böhm

Telefon: +420 720 976 439

E-mail: jiri.bohm@abbba.cz

Tomáš Vrána

Telefon: +420 604 134 037

E-mail: tomas.vrana@abbba.cz

Komentáře

(0)

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna u komentáře
Vyžadované informace jsou označeny *
Pravidla diskuze
Veškeré příspěvky v diskuzi na webu oEnergetice.cz musí splňovat Pravidla diskuze. Přidáním příspěvku do diskuse uživatel vyjadřuje souhlas s těmito pravidly a zavazuje se je dodržovat.
Komentáře pouze pro přihlášené uživatele
Upozorňujeme diskutující, že komentáře v diskuzi budou moci přidávat již brzy pouze přihlášení uživatelé. V diskuzi se stále častěji objevují příspěvky od anonymních uživatelů, které porušují pravidla diskuze. Věříme, že díky tomuto opatření bude diskuze pod články pro všechny přínosnější.
Pokud ještě účet nemáte, je možné si jej vytvořit na stránce registrace. Pokud již účet máte, přihlaste se do něj na této stránce.
V uživatelské sekci pak můžete najít poslední vaše komentáře.
OM Solutions s.r.o.
Kpt. Nálepky 620/7, Nové Dvory, 674 01
Třebíč
IČ: 02682516
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
© 2021 oEnergetice.cz All Rights Reserved.