Společnost JCB Broadcrown dodá velké záložní zdroje pro londýnskou One Bank Street

DomůElektřinaSpolečnost JCB Broadcrown dodá velké záložní zdroje pro londýnskou One Bank Street

Britská společnost JCB Broadcrown uzavřela smlouvu na dodávku záložních zdrojů elektrické energie. Společnost dodá celkem 5 velkých dieselgenerátorů pro vznikající výškovou budovu One Bank Street v londýnském finančním centru Canary Wharf. Celkový instalovaný elektrický výkon záložních zdrojů bude 10 MWe.

Společnost JCB Broadcrown uzavřela smlouvu na dodávku záložních zdrojů, které budou zálohovat jednu z nejvýraznějších víceúčelových budov v Londýně. Budova známá jako One Bank Street bude mít celkem 27 podláží o celkové rozloze 65 000 metrů čtverečných. Budova se staví v londýnském finančním centru Canary Wharf a po dokončení v roce 2018 bude jednou z nejprestižnějších obchodních budov.

Smlouva o dodání záložních zdrojů byla společnosti JCB Broadcrown udělana společností Canary Wharf Contractors Limited. Dohoda zahrnuje instalaci pěti dieselgenerátorů o výkonu 2500 kVA/2000 kW v režimu Standby (STBY). Dále obsahuje dodávku zařízení pro útlum hluku ve strojovně, strojní a elektrickou výbavu dieselgenerátorů, elektrické rozváděče, palivové nádrže, systém řízení a uvedení veškerého zařízení do provozu během dalších dvou let.

„Společnost JCB Broadcrown prokázala jasné pochopení složitých požadavků na projekt a navrhla robustní a nákladově efektivní řešení pro splnění těchto požadavků,“ řekl Ian Hobson, hlavní inženýr projektu společnosti Canary Wharf Contractors Limited.

JCB Broadcrown nainstaluje pět dieselgenerátorů každý o výkonu 2500 kVA s motory MTU v 26. patře budovy. V tomto patře vznikne akusticky odhlučněné energocentrum o výkonu 10 MWe. Systém řízení spotřeby (PMS – Power Management System) navržený společností JCB Broadcrown zajistí sekvenční řízení zátěže pro napájení zálohovaných obvodů.

Elektroinženýři a strojní inženýři společnosti budou v příštích dvou letech pracovat s instalačními techniky, aby zajistili, že dieselgenerátory budou na místě a budou uvedeny do provozu před tím, než bude budova předána v roce 2019.

Zdroj úvodní fotografie: JCB Broadcrown