Domů
Elektřina
Americká armáda významně zvýší počet kogeneračních jednotek

Americká armáda významně zvýší počet kogeneračních jednotek

Americká armáda má v plánu během příštích čtyř let zvýšit počet kogeneračních jednotek, které používá v zahraničních misích. Tento krok má mít za následek větší energetickou soběstačnost amerických a spojeneckých jednotek.

Tajemník americké armády Eric Fanning vyzval armádu, aby během příštích čtyř let zainvestovala do nákupu nových kogeneračních jednotek. Celkový instalovaný výkon těchto jednotek má dosahovat 200 MW.

Kombinovaná výroba elektrické energie a tepla má smysl v místech, kde je potřeba spolehlivá dodávka obou energií. Ve světě existuje mnoho míst, kde armáda operuje ve složitém terénu a je tedy snaha šetřit palivo. Kogenerace splňuje všechny výše uvedené požadavky a sníží závislost jednotek na místních kotelnách a elektrárnách.

Trojnásobný výkon do čtyř let

Na konferenci v srpnu v Providence Fanning řekl, že armáda plánuje zdvojnásobit instalovaný výkon kogeneračních jednotek v příštích dvou letech a ztrojnásobit za čtyři roky.

Na univerzitách, v městských centrech a amerických armádních základnách jsme viděli, jak kogenerace poskytuje efektivněji (o 20 až 30 %) elektrickou energii a teplo než konvenční technologie. se zavazuji, že zdvojnásobím objem výroby tepla a elektřiny produkované armádou v příštích dvou letech a ztrojnásobím za čtyři roky. To znamená, že budeme přidávat 50 MW za rok prostřednictvím kogeneračních projektů, což je více než to, co armáda přidala v posledních deseti letech dohromady. To představuje značnou akceleraci naší práce v tomto odvětví.

Americká armáda se v posledních letech snaží snížit svojí uhlíkovou stopu a podporuje obnovitelné zdroje elektrické energie.

Štítky:kogenerace

Komentáře

(0)

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna u komentáře
Vyžadované informace jsou označeny *
Pravidla diskuze
Veškeré příspěvky v diskuzi na webu oEnergetice.cz musí splňovat Pravidla diskuze. Přidáním příspěvku do diskuse uživatel vyjadřuje souhlas s těmito pravidly a zavazuje se je dodržovat.
Komentáře pouze pro přihlášené uživatele
Upozorňujeme diskutující, že komentáře v diskuzi budou moci přidávat již brzy pouze přihlášení uživatelé. V diskuzi se stále častěji objevují příspěvky od anonymních uživatelů, které porušují pravidla diskuze. Věříme, že díky tomuto opatření bude diskuze pod články pro všechny přínosnější.
Pokud ještě účet nemáte, je možné si jej vytvořit na stránce registrace. Pokud již účet máte, přihlaste se do něj na této stránce.
V uživatelské sekci pak můžete najít poslední vaše komentáře.
OM Solutions s.r.o.
Kpt. Nálepky 620/7, Nové Dvory, 674 01
Třebíč
IČ: 02682516
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
© 2021 oEnergetice.cz All Rights Reserved.