Domů
Elektřina
Energy Storage Europe 2015

Energy Storage Europe 2015

Dnes začal třídenní největší evropský veletrh o skladování energie, Energy Storage Europe 2015. Letos se bude poprvé konat společně s 9. mezinárodní konferencí pro obnovitelné zdroje energie (IRES 2015). Jak velká akce to je napoví následující čísla, přes 1500 odborníků z odvětví z více jak 40 zemí světa.

Akumulace energie roste na významu především s rozvojem obnovitelných zdrojů, které se vyznačují proměnlivou a velmi obtížně regulovatelnou výrobou. Není tedy překvapením, že se bude konat v Düsseldorfu ve Spolkové republice Německo, v zemi, která právě prochází přechodem od energie z fosilních a jaderných paliv na obnovitelné zdroje.

Konat se zde bude přes 100 odborných konferencí. Mezinárodní agentura pro obnovitelné zdroje energie (IRENA) uspořádá mezinárodní workshop s přibližně 50 účastníky, během ní budou prezentovány technologie pro uchovávání energie a aplikace, které mají být zahrnuty do Irena globálního technologického plánu pro skladování energie.

Je možno navštívit víc jak 100 vystavovatelů, kteří představí nejnovější produkty a výsledky z výzkumů. V krátkosti ty nejvýznamnější Leclanché, Siemens, Panasonic, Areva, FIAMM Energy Storage Solution, AEG Power Solutinns, SMA Solar Technology, Younicos, Hydrogenics, GP Joule, Varta Storage, RWE a E. Nebudou zde chybět ani přední odborníci z České republiky.

Mimo Energy Storage Europe 2015 se v nejbližších dnech budou konat další partnerské konference zabývající se stejným tématem. 3. konference Power-to-Gas of OTTI má mít více jak 100 mezinárodních účastníků a
další nabídka konferencí jako, VDE Financial Dialog Evropa, společně s dalšími přiláká více než 150 účastníků.

Na nejvýznamnější novinky z veletrhu se můžete těšit v příštích článcích.

Potřebujete být v obraze ohledně elektroenergetiky?

Každý den pečlivě vybíráme nejdůležitější informace z oblasti elektroenergetiky a odesíláme je odběratelům do jejich e-mailové schránky. Přihlaste se k odběru Monitoringu oEnergetice.cz také a nic vám neunikne.
Naposledy jsme informovali o:
Ze 1300 skok na 4900 Kč. ČEZ přichází s novými cenami plynu
26. květen 2022, 12:56
Babiš: Vláda by na pomoc podnikatelům měla použít dividendy ČEZ
26. květen 2022, 12:41
Vyzkoušejte Monitoring oEnergetice.cz na 14 dní zdarma!

Mohlo by vás zajímat:

Komentáře(0)
Komentáře pouze pro přihlášené uživatele

Komentáře v diskuzi mohou pouze přihlášení uživatelé. Pokud ještě účet nemáte, je možné si jej vytvořit na stránce registrace. Pokud již účet máte, přihlaste se do něj níže.

V uživatelské sekci pak můžete najít poslední vaše komentáře.

Přihlásit se