Domů
Společnosti ve světě
Audi odhalila specifikace svého modelu Q7 e-tron

Audi odhalila specifikace svého modelu Q7 e-tron

Audi odhalila další technické detaily svého nového hybridního modelu Q7 e-tron. Vůz bude kombinovat třílitrový šestiválcový dieselový motor s elektromotorem. Kromě výborných parametrů pohonné jednotky se zákazníci mohou těšit na pohon všech kol Quattro.

Tovární označení vozu Audi Q7 e-tron 3.0 TDI Quattro mluví za vše. Novinku bude, podle názvu, prostřednictvím všech čtyř kol pohánět třílitrový turbodiesel v kombinaci s elektropohonem. Celý systém bude disponovat výkonem 373 koní s kroutícím momentem o hodnotě 700 Nm, z čehož elektromotor poskytuje vozu 126 koní výkonu a kroutící moment 350 Nm.

Elektrický motor s výkonem 126 koní zaručí Audi Q7 e-tron dojezd 56 kilometrů. Automobil údajně zrychlí z 0 na 100 km/h za 6 sekund.

Prozatimní datum vydání modelu Audi Q7 e-tron 3.0 TDI Quattro je pro evropský trh plánováno na začátek roku 2016. Cena by v Německu měla startovat na 80 500 euro.

Vzhledem k neustále se rozrůstající konkurenci bude zajímavé sledovat prodeje tohoto modelu. V současné době je pověst Audi, stejně jako celého zbytku Volkswagen Group, pošramocena nedávno zjištěnými podvody ze strany výrobce ohledně emisí některých dieselových motorů VW Group. Tato událost bude mít na prodeje auta jistě negativní vliv, jelikož tento typ automobilů je v současné době přeci jen mířen na klientelu, které se praktiky související s nedávnou aférou musí přirozeně příčit.

Komentáře

(0)

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna u komentáře
Vyžadované informace jsou označeny *
Pravidla diskuze
Veškeré příspěvky v diskuzi na webu oEnergetice.cz musí splňovat Pravidla diskuze. Přidáním příspěvku do diskuse uživatel vyjadřuje souhlas s těmito pravidly a zavazuje se je dodržovat.
Komentáře pouze pro přihlášené uživatele
Upozorňujeme diskutující, že komentáře v diskuzi budou moci přidávat již brzy pouze přihlášení uživatelé. V diskuzi se stále častěji objevují příspěvky od anonymních uživatelů, které porušují pravidla diskuze. Věříme, že díky tomuto opatření bude diskuze pod články pro všechny přínosnější.
Pokud ještě účet nemáte, je možné si jej vytvořit na stránce registrace. Pokud již účet máte, přihlaste se do něj na této stránce.
V uživatelské sekci pak můžete najít poslední vaše komentáře.
OM Solutions s.r.o.
Kpt. Nálepky 620/7, Nové Dvory, 674 01
Třebíč
IČ: 02682516
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
© 2021 oEnergetice.cz All Rights Reserved.